צרו קשר לאירועים בחוות אלנבי

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בחוות אלנבי

לפרטים:

08-622-9050

אירועים עסקיים

אתם עומדים בפני כנס, יום עיון, אירוע גיבוש לעובדים או השקת מוצר חדש? חוות אלנבי הוא מקום לאירועים עסקיים בשפלה מנצח, הן בשל מיקומו והן בשל גודלו ושירותיו

מצד אחד, זהו מקום הטבול בירק ומדשאות הקיבוץ ומשרה שלווה גם על איש העסקים הלחוץ ביותר. מצד שני, הגישה אליו נוחה לא רק מאזור המרכז אלא גם מדרום הארץ וצפונה. כך, גם אם מוזמנים לאירוע אורחים מכל רחבי הארץ ואף מחו"ל, חוות אלנבי היא מקום אידיאלי.

 

אנחנו בחוות אלנבי שואפים לשלמות, לכן הבאנו לכם כאן מגוון סגנונות של אירועים עסקיים המתאימים ביותר לאופי האירוע שאתם מתכננים: 

 

אירוע חברה | אירוע בוטיק | מקום לכנסים | אסקייפ רום

 

עיצוב מיוחד ושפע של סיפורים

 

אמנם ישנם לא מעט מקומות לאירועים עסקיים בשפלה, אך חוות אלנבי היא יוצאת דופן מבחינת ההיסטוריה העשירה שלה. המבנה ההיסטורי בית אלנבי התחיל את דרכו כחווה חקלאית לפני מעל 120 שנה אך שימש גם כבית יתומים, בי"ס חקלאי ואפילו כמטה הבריטי שאת מיקומו קבע לא פחות מגנרל אלנבי. המקום חרט על דגלו להנציח את העבר באמצעות עיצוב וינטג', שילוב פריטים היסטוריים כמו רכבי אספנות מתחילת המאה שעברה, ריהוט ייחודי ואלמנטים נוספים. זאת כמובן במקביל להתחדשות מתמדת מבחינה טכנולוגית וקולינרית.

 

הגלרייה של אירועים עסקיים בחוות אלנבי

אירוע בוטיק או אירוע עסקי קליל? הכל אפשרי

 

חוות אלנבי היא מקום לאירועים עסקיים בשפלה בו מתקיים מגוון רחב של אירועים עסקיים. כאן תוכלו לקבוע בדיוק את האווירה המתאימה לכם. ניתן לקיים אירוע רשמי ורציני, אירוע בוטיק יוקרתי, אירוע קליל באווירה כיפית - הכל בהתאם לצרכים שלכם. צוות המקום ישמח לעזור לכם לבחור את האולם או החדר המתאימים לכמות האורחים ולאווירה הרצויה, את התפריט המתאים ביותר ואת כל הגורמים שיבטיחו אירוע עסקי מוצלח במיוחד.