צרו קשר לחדר בריחה בחוות אלנבי

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לחדר בריחה בחוות אלנבי

לפרטים:

072-392-9820

חדרי בריחה

חדרי בריחה במתחם חוות אלנבי! מסיבת התה | שחרור המחתרות

מסיבת תה משוגעת


ברוכים הבאים לשעשוע מרהיב לכל המשפחה, מגיל רך עד גיל מבורך! במשחק הזה לכל אחד יש תפקיד כי ההכנות למסיבת התה הגרנדיוזית בעיצומן.


פעם ביום, בשעה חמש לפי שעון לונדון, אתם מוזמנים להתכנס אצלנו במרפסת עם קרוביכם וחבריכם, ולנסות להכין high tea לפי מיטב המסורת האנגלית. בטקס התה הקלאסי אין פרטים קטנים. ליתר דיוק, כל הפרטים הקטנים הם גדולים וחשובים. זה משגע בהתחלה, עד שמשנים זווית ראייה ואז כבר לא ברור האם אתם מכינים את התה או התה מכין אתכם...


המשחק יעביר אתכם אל התקופה הוויקטוריאנית, עידן הפאר של הממלכה הבריטית, שבה נוסד.


לורד ב' מתכונן לארח למסיבת התה את המלכה ויקטוריה בכבודה ובעצמה. הוא תכנן את הטקס בקפידה, אלא שברגע האחרון מנהל הטקס שלו נעלם, והג'נטלמן זקוק נואשות לעזרתכם בהכנות והתפשט הטקס five o'clock tea party. לאירוע שבו לא ניתן לפשל.

 

במהלך ההכנות תצטרכו ללמוד וליישם את מלאכת הכנת התה לפי הספר  –

 

הספר של מנהל הטקס שנעלם! למעשה, תצטרכו להמציא את הטקס מחדש: להכיר את סוגי התה השונים ולבחור את הסוג המתאים, לשנן את כללי ההגשה וסידור הכלים ולהפגין ידע בחוקי הלבוש והנימוסים.


במהלך המשחק תתמודדו עם משימות שונות ומשונות ותפתרו חידות מקוריות. לשם כך תצטרכו להפעיל את כל חמשת החושים (ראייה, שמיעה, טעם, ריח, מישוש). אחרי שכל ההכנות יושלמו, הקהל יתלבש לקבלת פני המלכה ויצטלם בתמונה חגיגית עמה (או בלעדיה).

 

לפרטים נוספים והזמנת משחק

 

חדר בריחה מסיבת התה - חוות אלנבי

 

 

שחרור מחתרות

 

שנת 1940. כוחות בריטיים עצרו רבים מפעילי מחתרות לח"י ואצ"ל וכלאו אותם במתקן הצבא הבריטי בחוות אלנבי, לקראת גירושם מהארץ. שני הארגונים מחליטים לשחרר את חבריהם במבצע משותף נועז, שיתנהל לאור היום מתחת לאפם של הבריטים.

 

החוליות שנשלחות למשימה, צריכות לאסוף מודיעין בשטח האויב, לאתר מתקן כליאה, לנטרל מלכודות, לפרוץ לכלא ולשחרר את החברים. המבצע חייב להסתיים תוך 60 דקות, בלי שהפעילות תיחשף בפני הכוחות הבריטים.

 

משחק מיועד לקבוצה של 20 עד 50 איש.

 

לפרטים נוספים והזמנת משחק

 

חדר בריחה שחרור מחתרות - חוות אלנבי