צרו קשר לאירועים בחוות אלנבי

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בחוות אלנבי

לפרטים:

08-622-9050

מקום לחתונה בשפלה

חתונה היא אירוע חד פעמי בו חשוב לזוג המתחתן כי הכל יתקתק ויהיה מושלם. אנו מניחים בפניי הזוג ואורחיו את כל הדרוש לקיום חתונה משגעת. בואו להכיר את חוות אלנבי - אולם חתונות בשפלה

חוות אלנבי הוא מקום לחתונה בשפלה הממוקם בין כרי הדשא של קיבוץ נצר סירני.

 

הגישה למקום נוחה מכל חלקי הארץ, נתון החשוב מאוד כאשר בוחרים מקום לחתונה. עבור תושבי תל אביב וסביבתה מדובר על נסיעה קצרה בת כעשרים דקות המוציאה אותם אל המרחבים הפתוחים. עבור תושבי הדרום והצפון ישנה גישה למקום גם מבלי לעבור בתוך גוש דן. כך יגיעו האורחים כשהם רעננים.

 

סוגי חתונות בחוות אלנבי 

 

חתונת קיץ | חתונת חורף | חתונה מיוחדת | חתונה בשישי בצהריים | חתונה כפרית | חתונה אינטימית

  

 

מקום לחתונה בשפלה בסגנון וינטג' שעבר את גיל 120

 

כשרוצים לאחל אריכות ימים, הברכה הידועה היא עד מאה ועשרים. חוות אלנבי כבר אינה זקוקה לברכה זו. היא עברה כבר את גיל מאה ועשרים... אמנם מקומות לחתונה בשפלה ניתן למצוא לא מעט, אך  לא רבים, ואולי אפילו אף אחד מהם, לא הוקם כחווה אמיתית לפני מעל 120 שנה.

 

חוות אלנבי נותנת הרבה מעבר למקום יפה לערוך בו את החתונה. מעבר לגן היפה בקיץ, האולמות המעוצבים והחצר המרוצפת דק בה נערכת קבלת הפנים, חוות אלנבי מספקת גם סיפור מרתק. המקום הוקם כחווה על ידי משפחה גרמנית אשר בדומה לטמפלרים בחרה להתיישב בארץ ישראל. בחווה יוצרו יין ושמן וגם פרדס ניטע סביבה. החווה עברה גלגולים ותהפוכות, שימשה גם כמטה הבריטי שאותו קבע אלנבי (לא סתם נקראת החווה על שמו...). היא שימשה גם בי"ס חקלאי ובית יתומים, עברה דברים אשר מקום לחתונה בשפלה ממוצע לא עובר בדרך כלל... את הסיפורים תוכלו לראות במקום המעוצב בסגנון היסטורי עם פריטי וינטג' רבים.

 

עם זאת, חוות אלנבי היא כמובן עדכנית, מציעה לכם מגוון תפריטים ומצויידת בציוד חדיש שיהפוך את החתונה שלכם לאירוע יוצא דופן.