אירועים קטנים

אירועים קטנים יכולים לכלול סוגים רבים בתוכם; אירועים עסקיים, אירועים פרטיים של מסיבות יום הולדת, ברית, בר מצווה ואף חתונות. אצלנו בחוות אלנבי, תוכלו למצוא מקום לכל סוג של אירוע קטן שיוציא אתכם גדולים

אם כבר יש ברשותכם את מספר המוזמנים המדוייק שיהיה באירוע שלכם, צפו בקישורים הבאים :

 

אירוע עד 100 איש  אירוע עד 150 איש  אירוע עד 200 איש  אירוע עד 250 איש אירוע עד 300 איש  אירוע עד 350 איש  

 

 

היתרונות בארגון אירועים קטנים בשפלה הם רבים ומגוונים; בין היתר, הם בדרך כלל יהיו קרובים לכולם, חסכוניים יותר, אינטימיים יותר ופחות מלחיצים. מרבית האנשים עדיין אינם מודעים לשלל האפשרויות הקיימות בכל הנוגע לתכנון אירועים מצומצמים.

 

הנכם מוזמנים לראות ולקרוא מדוע כדאי לבחור בחוות אלנבי כמקום לאירועים קטנים

אירוע עד 100 איש

 

חגיגת שמחה משפחתית עד 100 איש, כדאי יותר שתתבצע במקום מותאם לכך היכול להשרות אווירה של רוגע, אינטימיות ושלווה. גן האירועים חוות אלנבי מתאים בצורה מוחלטת לאירועים בעלי אופי כזה, המבנים ההיסטוריים, העיצוב הכפרי אירופאי, כרי הדשא הירוקים והצמחייה המטופלת היטב שמשרה אווירה של רוגע, כל הגורמים האלו הם אלה שהופכים את חוות אלנבי למקום האידיאלי לחגוג בו ערב מאושר של חתונה, ברית או בריתה, בר מצווה וכל אירוע משפחתי אשר יהיה החל מ 100 איש או חתונה קטנה של 100 מוזמנים.

 

אירוע עד 150 איש

 

האינסטינקט הראשוני הזה אינו מוטעה, מספר מצומצם של מוזמנים הוא מרשם בדוק ומוכר לאירוע מוצלח, איכותי וכזה שמשאיר רושם על כל שאר המוזמנים. אירועים המוניים מרובי משתתפים, לעומת זאת, גורמים לנתק בין המוזמנים וחתני השמחה ולעיתים רבות החתנים אינם מכירים את רוב המוזמנים. אנחנו בחוות אלנבי מבינים את הרצון של הזוגות לערוך חתונות אינטימיות לאנשים הקרובים אליהם בלבד. לכן, אצלנו תמצאו את התנאים האופטימליים לקיום אירועי 150 איש וגם חתונות של עד 150 מוזמנים.

 

אירוע עד 200 איש

 

גן האירועים חוות אלנבי כאמור, מסוגל לערוך אירועים בסדרי גודל שונים – החל מ-200 מוזמנים ועד לכמות של כמה מאות מוזמנים. בשונה ממקומות אחרים, מנהלי המקום והעובדים שלו ישמחו לשרת אתכם הלקוחות גם אם מספר המוזמנים יעמוד על מאתיים איש בלבד. זהו בעצם אחד היתרונות שלו העובדה שהוא איננו דוחה על הסף אירועים כאלה.

באירוע עד 200 איש, בעיקר חתונות של עד 200 מוזמנים, יש מספיק קהל כדי שיוכל ליהנות עד בלי די, ולו רק בגלל העובדה שכל אחד מהאורחים מכיר את רעהו, או את החלק העיקרי של המוזמנים האחרים.

 

אירוע עד 250 איש

 

בקטגוריה של אולמות איכותיים למספר משתתפים בינוני עד 250 איש ניתן לכלול מספר לא קטן של מקומות. המקומות המומלצים ביותר לערוך בהם אירועים כאלה הם אולמות אירועים הבנויים לאירועים מצומצמים ואיכותיים.

אחד המקומות הללו הוא חוות אלנבי, מקום מושלם לחתונות קטנות של עד 250 איש, הנמצא ליד קיבוץ נצר סרני והמהווה אבן שואבת לאירועים איכותיים, הן עם מספר מוזמנים גדול והן אירועים הכוללים מספר קטן עד בינוני של משתתפים.

 

אירוע עד 300 איש

 

בקיבוץ נצר סירני שבשפלה מחכה לכם מקום אידיאלי לקיום אירוע עד 300 איש- חוות אלנבי. זה המקום שמשלב בין עדכניות והיסטוריה, טבע וסיפורים, עיצוב וינטג'י יפהפה ומרחבים. אמנם במקום ישנו בית אלנבי ההיסטורי והמעוצב, אך השטחים הרחבים שלידו- המדשאה והחצר נותנים לכם את כל המקום לאירוע קיץ פתוח בו תיהנו מן האור והמרחבים הפתוחים יחד עם צל ורוח נעימה. הוסיפו את האוכל המעולה והאווירה המיוחדת וקבלו אירוע מלא קסם. 

 

אירוע עד 350 איש

 

מחפשים מקום לערוך בו אירוע עד 350 איש? עורכים את האירוע בקיץ ורוצים ליהנות מכל הטוב שיש לאירוע קיצי להציע? חוות אלנבי היא מקום נהדר לאירוע מסוג זה. חוות אלנבי נמצאת בקיבוץ נצר סירני, קרוב למרכז הארץ אך בשפלה באזור פתוח, כפרי וירוק. בעבר הקיפו את החווה כרמים ופרדסים. היום מקיפים אותה שדות ומרחבים שכיף להיות בתוכם במהלך אירוע. החצר הירוקה המעוצבת בסגנון וינטג', האוכל הנהדר, הסאונד והתאורה- כל אלה יוסיפו לאווירה שתיווצר במקום.

צרו קשר להזמנת אירוע

אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים נוספים 

08-622-9050