חתונה כפרית

חתונה כפרית יוצרת אווירה שונה במקום, במיוחד אם זו גם חתונה קטנה בה אליה מוזמנים רק הקרובים ביותר. "חוות אלנבי" שבנצר סרני נותנת לכם את כל אלה ואף יותר.

חתונה כפרית בשפלה? יש דבר כזה


עם כל הכבוד לאווירה הכפרית והפסטורלית, אחד הפרמטרים החשובים למציאת מקום לחתונה כפרית, עירונית או כל חתונה שתחפצו בה היא המיקום. רבים מגיעים לחתונה לאחר יום עבודה והדבר האחרון שברצונם לעשות הוא לנסוע למקומות מרוחקים שגם הווייז לא בהכרח מכיר... לכן, גם מקום לחתונות כפריות צריך להיות במיקום נוח, גם אם כאן תצטרכו לעשות ויתור קטן ולא להתחתן על ראש הצוק במרומי הגליל כפי שרציתם (לשם תגיעו לירח דבש...). רבים חושבים כי מציאת מקום לחתונה קטנה במרכז היא משימה בלתי אפשרית. הדבר לא כך.

 

מרכז הארץ לא כולל רק את גוש דן. סביב תל אביב רבתי ישנו אזור כפרי לא קטן, למשל אזור השפלה. מציאת מקומות לחתונה כפרית בשפלה יהיה משימה פשוטה הרבה יותר ולמעשה כבר מצאתם עוד לפני שהתחלתם בחיפוש. "חוות אלנבי" היא מקום לחתונה כפרית בשפלה. היא נגישה ונוחה, ועבור אורחים רבים, אין מה לעשות, נגישות היא תנאי ראשון להנאה בחתונה.

 

גלריית חתונות כפריות בחוות אלנבי

אח"כ יבואו כל השאר...


אתם רוצים לדעת מהם כל השאר? כל הדברים שכיף למצוא באירוע: אוכל טוב ומגוון, סאונד איכותי שמקפיץ את כולם למסיבת ריקודים סוערת, אזור מקורה ויפה וגם אזור חיצוני מטופח. חפשו מקומות לחתונה כפרית במרכז שנותנים לכם את כל אלה.

 

גם אם החלטתם על סגנון של חתונה כפרית, טבעית ומשוחררת יותר עדיין צריך להיות צוות של אנשי מקצוע אשר יעבדו מאחורי הקלעים וירימו עבורכם את האירוע כך שאתם לא תדאגו לדבר. ב"חוות אלנבי" המקסימה תקבלו את כל השירות, מרגע הפניה הראשונית ועד שאתם תעזבו את המקום אחרי אחרון האורחים.

 

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על חתונה אינטימית