חתונה מיוחדת

בחוות אלנבי מתמחים בעריכת חתונה מיוחדת ונספק לכם שירות ומענה לכל "שיגעון" שיכנס לכם בראש כדי להפוך את האירוע שלכם לבדיוק כמו שחלמתם

אם אתם חפצים במקום לחתונה באזור השפלה המשלב כמה אלמנטים יחדיו, נשמח להכיר לכם את חוות אלנבי, מרכז כנסים ואירועים, לא הרחק מראשון לציון ונס ציונה בכניסה לקיבוץ נצר סרני, מקום שבו חוברים יחד בשלמות טבע, היסטוריה, ארכיטקטורה, עיצוב ורומנטיקה.

 

 

אווירת חתונה מיוחדת בחוות אלנבי בתמונות

מציאת מקום מיוחד לאירוע

 

כאשר מחפשים מקום לחתונה מיוחדת מיד עולות האפשרויות המוכרות והנפוצות – אולם אירועים או גן אירועים סטנדרטיים שבשביל רבים אלה הן האופציות הנבחרות, אך מה צריכים לעשות אם אנחנו מעוניינים למצוא מקום לאירוע באמת מיוחד, מקום לאירוע יוצא דופן ומקורי, כזה שישאיר חותם ויהפוך את החתונה לחוויה חד פעמית שתישאר בזכרונם של האורחים שלכם זמן רב.

 

אולי בעבר הייתה זאת מטלה מסובכת ועם אפשרויות מעטות לבחור מתוכן, אך כיום ישנן אופציות רבות, וכל שעליכם לעשות זה לחפש אחר מקום מיוחד לאירוע, מקום ייחודי להתחתן בו, לברר, לשאול, להתרשם, לבחון ולסקור, איפה אתם רוצים לבלות את יום חתונתכם, באיזה עיצוב ואווירה אתם מעוניינים, איזו מוזיקה תתנגן, איזה מנות יוגשו, מי הצלם שיתעד את האירוע וכו'. 

 

נכון, ישנן הרבה משימות וסידורים, תכנון חתונה מיוחדת אורך זמן ואינו חף מדאגות ולחצים, אך לפחות אתם יכולים לשמוח ולהתנחם בעובדה שאנו חיים בתקופה בה לכל צורך יש פתרון, לכל רצון יש מענה ולכל רעיון ייחודי, שונה או משונה ככל שיהיה ישנן דרכים ואנשי מקצוע שיסייעו לכם להפוך אותו למציאות.

 

חתונה מיוחדת בשפלה

  

תוכלו לבחור בין אירוע באולם האדמירל הממוקם בתוך מבנה עתיק משוחזר לבין אולם השיטה השקוף הנמצא במרכזה של שמורת הטבע הקסומה, כל חלל בעל יחודיות משלו, כמו כן תוכלו להנות ממנות שף משובחות, נוף עוצר נשימה, יופיה של גינת התבלינים ומאווירה אירופאית כפרית.

 

בנוסף אם אתם מתכוונים לערוך חתונה בשישי בצהריים אנו בחוות אלנבי תומכים ומחזקים את החלטתכם ב100% מעצבים רבים ואנשי מקצוע אשר התארחו במקום טענו כי על מנת להוציא את המיטב מכל האלמנטים שהמקום שלנו מאפשר, חייבים לערוך את החתונה ביום שישי בצהריים, כאשר הנראות והצבעים נותנים אופי ואווירה קסומה למקום.