חתונה קטנה

מציאת המקום המושלם לחגוג בו חתונות קטנות
הדבר החשוב בהפקת חתונה אינטימית וצנועה הוא בחירת המקום אשר ישקף את האווירה שלה: אווירה של פסטורליות, נועם והמון קלאסיות. במרבית אולמות האירועים הגדולים ישנה אופציה למתחם אירועים קטן ונפרד, אך סביר להניח שלמקומות שכאלו אין את הקסם שיש לגן אירועים לחתונה קטנה, מקום הנועד כולו לאירוע בוטיק באווירה כפרית ומיוחדת, ממש כמו במקום לחתונות קטנות בשפלה של חוות אלנבי.

 

מגוון חתונות קטנות בחוות אלנבי

 

חתונה עד 100 איש   חתונה עד 150 איש   חתונה עד 200 איש   חתונה עד 250 איש   חתונה עד 300 איש חתונה עד 350 איש

 

גלריית חופות וחתונות קטנות בחוות אלנבי

חתונה עד 100 איש

לא מעט זוגות או משפחות המעוניינים דווקא באירוע עד 100 איש, חוששים מהתגובה של אולמי השמחות או גני האירועים למספר המוזמנים הנמוך. אירוע מוצלח איננו בהכרח פונקציה של מספר המשתתפים, חתונה עד 100 איש יכולה לייצר אווירה מטורפת רק אם יש לכם קהל מוזמנים איכותי ובעל מוכנות לתרום להצלחת האירוע, להשתתף בו באופן פעיל ולפרגן לחתני השמחה.

 

חתונה עד 150 איש

כיון שהטרנד של אירועים קטנים עד 150 איש הולך ותופס תאוצה, ניתן למצוא יותר ויותר אולמות חתונה הערוכים לארח אירועים שהם בגבול שבין קטנים לבינוניים. גן האירועים חוות אלנבי ערוך ומוכן לחתונות של עד 150 אנשים, שבהם מספר המוזמנים יכול לנוע מעשרות בודדות ועד כמה מאות אישים.

 

חתונה עד 200 איש

עם האיכותיים שבאולמי החתונות וגני האירועים המוכנים לערוך אירועים עד 200 איש, ניתן למנות את גן האירועים חוות אלנבי. שנים רבות של השקעה בבניית צוות עובדים מסור ומקצועי הושקעו במקום, כמו כן גם בטבחים יצירתיים המסוגלים לחשוב מחוץ לקופסה ולהוציא מנות שגם טובי השפים יוכלו להתגאות בהן - כל אלו הופכים את חוות אלנבי למקום לחתונות של עד 200 מוזמנים איכותי.

 

חתונה עד 250 איש

מי שמחפש לערוך חתונה עד 250 איש נתקל לעיתים בתופעה שאולמי חתונות דוחים בנימוס את האירוע, או לחילופין, מנסים להגביה את מחיר המנה, במטרה לשמור על רווחיות גדולה גם באירוע כזה. עם זאת, מקומות אחרים אינם דוחים אירועים קטנים על הסף אלא מתייחסים לכל אירוע לגופו. צרו קשר עוד היום והנציגים המקצועיים של חוות אלנבי יחזרו אליכם ויסייעו לכם לארגן אירוע למופת. אנשי המקצוע נבחנים כל עת בארגון, בתפאורה ובבחירת המנות המתאימות ביותר לצרכים שלכם הלקוחות בעת קיום אירוע ה-250 מוזמנים שלכם.

 

חתונה עד 300 איש

חוות אלנבי שבקיבוץ נצר סירני היא ממקום מעולה לקיים בו חתונה של עד 300 איש. מעבר לסיפור המיוחד של בית אלנבי שעבר גלגולים ותפקידים רבים במשך השנים, השטח הפתוח של חוות אלנבי הוא אידיאלי לחתונות קיץ. ליד הבית ישנו שטח פתוח שבעבר היו בו פרדסים. היום השטח הזה עומד לרשותכם. החצר הירוקה מאפשרת לכם ולאורחים להתפרש במרחב, ליהנות מן האווירה הייחודית והעיצוב של המקום שלוקח אתכם לתקופות אחרות כשהאוכל הטעים והסאונד המעולה לוקחים אתכם חזרה לימינו.

 

חתונה עד 350 איש

אם אתם רוצים לחגוג חתונה של עד 350 איש בשטח ירוק ופתוח שסביבו מרחבים ולידו בית בעל עיצוב וינטג'י וסיפור מרתק, חוות אלנבי עומדת לרשותכם. חוות אלנבי נמצאת בקיבוץ נצר סירני שבשפלה, קרוב לרחובות, נס ציונה ורמלה, כך שהנסיעה מגוש דן תהיה קצרה ונוחה. תוכלו לערוך במקום חתונת קיץ בלתי נשכחת בחצר היפה והמדשאה הרחבה שלצד הבית. האוכל הטעים, הצמחיה, הסאונד המעולה, התאורה והאלמנטים העיצוביים שבחצר- כל אלה יהפכו את החתונה שלכם לבלתי נשכחת!

צרו קשר להזמנת אירוע

אנא מלאו את טופס - צרו קשר להזמנת אירוע

לפרטים נוספים 

08-622-9050