חתונה בשישי צהריים

בעוד שרוב הזוגות העומדים בפני החתונה בוחרים לערוך את האירוע שלהם בשעות הערב, זוגות רבים בוחרים לערוך את חתונתם דווקא באור השמש. אירוע שישי צהריים בחוות אלנבי נושא קסם מיוחד, שכן מדובר בשעות שלפני כניסת השבת והאווירה אפופת קדושה המתקרבת ובאה


באזור השפלה, בכניסה לנצר סרני ובמרחק דקות ספורות מכביש 431, נמצאת חוות אלנבי – בית עתיק וקסום אשר משמש לאירועים ולכנסים. החווה העתיקה מעוצבת בסגנון שמשמר את קסמה העתיק, אך משלבת קדמה טכנולוגית, אם זה במערכת התאורה המתקדמת, במערכת הסאונד המשוכללת או באביזרים נוספים המבטיחים מסיבה חגיגית ומרגשת. את החווה מקיפה חורשה ירוקה וטבעית, המעניקה חוויה נעימה ומרעננת של שילוב בין מסורת לקדמה ולטבע.

 

אולי יעניין אתכם גם לקרוא על חתונות קטנות בחוות אלנבי

 

גלריית חתונות בשישי בחוות אלנבי

כמה עולה חתונה ביום שישי בצהריים

בין אם אתם בוחרים לערוך חתונה ביום שישי בחורף, או בקיץ, המחירים צריכים להיות נמוכים יותר משאר ימות השבוע, בהשוואה לאירוע ערב. חתונה בשישי נושאת עלויות נמוכות יותר, החל מהוצאות תאורה, שכן יש תאורה טבעית של אור השמש וגם אם יש צורך בתאורה, הוא מינימלי, כך שהחיסכון הוא גם בחשמל ובעובדים, הרי שכל מקום אמור להציע מחיר אטרקטיבי יותר לאירועי שישי.

 

אירוע בשישי בצהריים נושא קסם משל עצמו, המשפחה הרחבה והחברים סיימו להתכונן לשבת ובאים ליהנות ולבלות אתכם, בלי לחשוב על כך שהם צריכים ללכת לעבודה למחרת או שמאוחר מידי בלילה (במידה ויש להם ילדים שצריכים לישון, למשל).


מחפשים גן אירועים לחתונה בשישי?

כמובן שחתונת קיץ תתאים יותר לאירוע ביום שישי בצהריים, אך אם אתם רוצים לערוך חתונה ביום שישי בחורף, אל דאגה, חוות אלנבי משלבת בין אזור פתוח לאירועים ובין אולם סגור המתאים לחתונת חורף, בימים שהם קרים ואפילו גשומים, אנחנו נדאג לכם לחתונה מיוחדת שלא אתם ולא האורחים שלכם תשכחו איי פעם.

 

המטבח של חוות אלנבי מציע תפריט מגוון, עשיר ומעורר תיאבון. כל לקוח יכול להתאים את מנות האירוע לטעם שלו ושל האורחים שלו, כשכל מנה היא טרייה, איכותית וטעימה.

 

חולמים על חתונה מיוחדת ביום שישי? צרו קשר באתר ובואו להכיר את חוות אלנבי הייחודית. צוות המקום ישמח לעמוד לשירותיכם ולתכנן אתכם את האירוע החלומי שלכם.