מקום לכנסים

לכל כנס מטרות משלו והצלחתו תלויה בלא מעט גורמים, אחד הגורמים העשויים לסייע להצלחה הוא המקום בו נערך הכנס. מקום לכנסים חוות אלנבי, מספק לכם את האירוע העסקי שאתם מחפשים

ארגון כנס מקצועי, שיווקי או תקשורתי הוא מטלה לא קלה. לכל כנס כזה מטרות משלו והצלחתו תלויה בלא מעט גורמים. אחד הגורמים העשויים לסייע להצלחה הוא המקום בו נערך הכנס, הן מבחינת המרכזיות שלו ודרכי ההגעה אליו והן מבחינת המענה שהוא נותן לדרישות של המארגנים, והמידה שבה הוא מסייע להצלחת הכנס.

אולם כנסים בשפלה – קרוב ונוח להגעה

המקום ההגיוני והטוב ביותר לארגן אירועי חברה הוא אזור השפלה, בעיקר אם המוזמנים לכנס מגיעים מחלקים שונים בישראל. ארגון הכנס בצפון או בדרום גורם בהכרח לחלק מהמוזמנים לנסוע מרחק ארוך יחסית, מה שמגדיל את הסיכויים שהם ייעדרו ממנו. מיקום אופטימלי מגדיל את מספר הנוכחים בכנס.

 

אחד המקומות הטובים ביותר לעריכת כנס מקצועי או אחר הוא חוות אלנבי. המקום הייחודי והמעניין הזה נמצא ליד קיבוץ נצר סרני, במקום נוח מאוד לגישה מכל כיוון אפשרי. מעבר למיקום הנוח ניתן לערוך במקום הן אירועים גדולים ואירועי בוטיק מקצועיים ברמות ובהיקפים שונים.

 

אולם כנסים בשפלה – כל מה שצריך

יום עיון, כנס מקצועי או כנס שיווקי – כולם זקוקים למספר דברים כדי להצליח ומיקום טוב הוא רק אחד מהם. האווירה הנוצרת בכנס מהווה חלק ניכר מהגורמים להצלחה ותלויה מאוד במקום ובצוות המקצועי. גם התפריט המוגש עשוי לתרום לא מעט, שכן מי שנהנה מארוחה איכותית דעתו איננה מוסחת והוא פתוח לרעיונות חדשים.

 

מתחם האירועים חוות אלנבי הוא פנינה ארכיטקטונית בליבה של מדינת ישראל. המקום, שהחל את דרכו כבית ספר מיסודו של הכומר הגרמני שנלר, נבנה בסגנון אירופאי ייחודי המושרה כיום, כמאה שנים לאחר שנבנה, מייצר אווירה כפרית ייחודית ומשמש רקע מצוין ומזמין לימי עיון וכנסים איכותיים ופוריים.

 

התפריט במקום גם הוא איכותי ומזמין וניתן להתאים אותו לדרישות של כל ארגון או גוף המעוניינים לארגן כנס או יום עיון במקום. צרו קשר עוד היום ותאמו את המועד ליום העיון הבא של העסק שלכם. אנשי המקצוע של חוות אלנבי יחזרו אליכם בהקדם ויסייעו לכם לתכנן את הכנס שלכם, הן ברעיונות והן בארגון בפועל.