אירוע חברה

בחוות אלנבי, אנו מאמינים כי אירועים עסקיים הם פעמים רבות הפנים לעסק שלכם. אירוע חברה מוצלח יכול לבנות רושם חיובי לעסק ולהביא לו עוד לקוחות, משקיעים והכנסות מרובות

לכן, חשוב שתכנון האירוע יהיה נכון ומראש, כך אתם יודעים למה לצפות ואיך לסדר את התנהלות האירוע תוך מחשבה מוקדמת. אחד הדברים החשובים, בתכנון אירוע חברה, הוא בחירת מיקום אידיאלי, המתאים לאופי האירוע אותו תרצו לערוך.

חוות אלנבי – מקום לאירוע חברה

 

ישנן סיבות רבות שבגינן חוות אלנבי היא המקום האידיאלי לערוך בו אירוע חברה: דבר ראשון, היא ממוקמת במרכז השפלה, בכניסה לנצר סרני ובקרבת הכביש המהיר לירושלים ותל אביב. דבר שני, מדובר באולם צנוע וקלאסי המתאים לעריכת אירועי בוטיק, לרבות אירועי חברה. בנוסף, אנו מתמחים בעריכת אירועי חברה, תוך שמירה על אופי אירוע המתאים לחזון החברה שלכם.

 

כבר מהכניסה לחוות אלנבי, האורחים מבינים כי מדובר במקום לא שגרתי ומיוחד. החווה שימשה לפני שנים רבות כביתו של האדמירל, וגם היום עיצוב המקום נשמר בהתאם לרוח התקופה העתיקה, תוך שילוב אמצעים טכנולוגיים מתקדמים וחדשניים, המהווים כלים לכל אירוע עסקי כמו, מקרנים, מסכי לד, סאונד ותאורה מותאמים ועוד.

 

אם גם אתם חושבים על מקום לכנסים שבו תוכלו לערוך אירועי עובדים, נשף חברה, אירוע השקה, ערב קוקטייל או אירוע חברה מסוג שונה, בואו להכיר את חוות אלנבי ולקבל שירות מקצועי ואמין.